Wymagania inwestorów dotyczące jakości wykonania okien stale rosną. Najważniejsze z nich dotyczą funkcjonalności, precyzji wykonania i estetyki. Wyjątkowych możliwości dostarcza w tym zakresie technologia V-Perfect, która wdrożona została niedawno w firmie Okna Debow.

Zautomatyzowany proces produkcji

Technologia V-Perfect to innowacyjna, zautomatyzowana metoda łączenia naroży w oknach PVC. Dzięki niej powstaje precyzyjne połączenie profili, co przekłada się zarówno na estetykę jak i funkcjonalność okna. Niedociągnięcia i ograniczenia dotyczące wcześniej stosowanych technologii łączenia profili wyeliminowane zostały dzięki zastosowaniu układów sterowania numerycznego przy obróbce i łączeniu naroży profili. Okna wyprodukowane przy użyciu V-perfect charakteryzują się wyjątkowym wyglądem oraz trwałymi i precyzyjnymi połączeniami poszczególnych elementów składających się na konstrukcję okna.

Zaletą V-Perfect jest brak konieczności malowania wypływki (nadmiar materiału uzyskany podczas zgrzewania) w narożu po połączeniu, co pozwala uzyskanie wyjątkowego efektu estetycznego. Ponadto przy zastosowaniu tej metody osiągana jest wysoka szczelność, która chroni okno przed wiatrem i innymi zjawiskami atmosferycznymi. Podczas łączenia profili następuje ich dokładne zazębienie, co zapewnia wytrzymałość i trwałość okna. V- Perfect spełnia najwyższe normy jakości zgrzewu, który poprzedzony jest precyzyjnym frezowaniem i licowaniem naroży okna. Technologia ta daje też możliwość łączenia profili nawet o najbardziej skomplikowanym kształcie.

Nie tylko PVC

W celu uzyskania produktu najlepszej jakości istnieje możliwość wyboru dowolnego materiału. PVC można łączyć z innymi materiałami, takimi jak metal i drewno, uzyskując przy tym doskonały efekt. Okna wyprodukowane przy pomocy tej technologii zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów zwracających uwagę na każdy detal. Firma Okna Debow jako pionier na rynku, wykorzystuje technologię V-Perfect do wykonania okien PVC, pokrytych naturalnym fornirem. Dzięki temu udało się połączyć funkcjonalność okna z tworzywa sztucznego z wyjątkowym wyglądem i fakturą drewna. V-perfect to nowa technologia dająca dostęp do niespotykanych wcześniej możliwości produkcyjnych. Odkrywa nowy wymiar piękna i funkcjonalność okna.

Najważniejsze cechy V-Perfect:

  • Perfekcja w zgrzewaniu profili.
  • Brak ograniczeń kształtów zgrzewania.
  • Jakość i estetyka po latach pozostaje bez zmian.
  • Możliwość pokrycia profili PVC szlachetnymi materiałami np. drewno, aluminium.

Zobacz różnicę pomiędzy standardowym łączeniem profili, a technologią V-Perfect:

 

Pin It on Pinterest

Share This