fbpx

O FIRMIE OKNA DEBOW

O firmie

Firma Okna Debow powstała w 2008 roku i stale ugruntowuje swoją pozycję w branży stolarki otworowej na rynku krajowym i europejskim. Kluczem do sukcesu firmy jest konsekwentne wdrażanie nowoczesnych rozwiązań w organizacji produkcji oraz modernizowanie parku maszynowego w celu osiągnięcia wysokiej jakości i niezawodności produktów – okien i drzwi.

Jesteśmy autoryzowanym producentem stolarki PCV z profili okiennych i drzwiowych. Uzyskane przez nas certyfikaty stanowią potwierdzenie dbałości o najwyższą jakość produktów wytwarzanych zgodnie z zaawansowanym technologicznie procesem produkcji.

Produkty Okna Debow obejmują rodzinę pięcio-, sześcio-, siedmio- komorowych profili okiennych oraz profili drzwiowych. Zastosowanie rozwiązań najnowszej generacji daje gwarancję wysokich parametrów technicznych i technologicznych. Konstrukcja systemów, opracowana przez zespół Okna Debow stanowi unikatowe połączenie jakości, trwałości i bezpieczeństwa, oraz nowoczesnego wzornictwa z najnowszymi osiągnięciami z dziedziny techniki okiennej i drzwiowej.

Naszą misją jest

tworzenie produktów stolarki okiennej i drzwiowej, które zapewnią komfort ich użytkowania oraz satysfakcję nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. 

 

Obsługa klienta

 

Kompleksowo obsługujemy klientów, oferując im oprócz wysokiej jakości produktów fachowe doradztwo w zakresie doboru stolarki okiennej.

Zapewniamy indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań klientów, wykonanie pomiarów w miejscach realizacji zleceń, transport produktów oraz ich fachowy serwis.

Rozwijamy sieć autoryzowanych dystrybutorów okien i drzwi marki OKNA DEBOW, oferując: wsparcie w uruchomieniu i rozwoju działalności, pomoc w zaaranżowaniu salonów sprzedaży oraz wyposażeniu ich w materiały promocyjne i reklamowe.