fbpx

HST life

HST life

HST OKNA DEBOW to stabilna konstrukcja systemu dająca możliwość wykonania szklenia o wymiarach 6,5 m szerokości oraz 2,5 m wysokości przy podziale jedynie na 2 części. Tak imponujący rozmiar okna nadaje wyjątkowego charakteru zarówno wnętrzom jaki i wyglądowi budynków.

Luksus w nowoczesnym wydaniu

Przesuwny system HST Life to rozwiązanie dla osób ceniących wypełnione światłem dziennym przestrzenie. Szlachetny design tworzy atmosferę, która spełnia wymagania najbardziej wymagających użytkowników. Ciężkie przesuwne drzwi o masie skrzydła 400 kg można bez wysilku przesuwać dzięki szynie jezdnej o długości do 6,5 m.

Bardzo ważna przy tak dużych szkleniach jest przede wszystkim izolacja, zapewniająca odpowedni bilans energetyczny. Technologia wykonania systemu przesunwego HST Life pozwala przy odpowiednim ustawieniu klamki uruchomić górny i dolny element uszczelniający, gwarantując właściwą izolację lub rozszczelnienie całkowicie zaryglowanych drzwi. Antywyważeniowe elementy okucia w standardzie zapewniają skuteczne zabezpieczenie przed wyważeniem i spełniają wysokie wymogi w zakresie ochrony antywłamaniowej. Komfortowy, niski próg gwarantuje oszczędność energii i minimalizuje prawdopodobieństwo potknięcia.

Specjalna kompozycja materiałów z tworzyw termoizolacyjnych przeciwdziała tworzeniu się mostków termicznych, co sprawia że w obszarze progu nie tworzy się wilgoć. Natomiast obwodowe uszczelki na całym skrzydle zapewniają izolację cieplną nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych.

Cechy okna

LEPSZA WENTYLACJA

optymalny system zwiększający wydajność wentylacji

ŁATWA PIELĘGNACJA

powierzchnia profili ułatwiająca czyszczenie i konserwację okna

WIĘKSZA KOMPATYBILNOŚĆ

modułowe rozwiązania dostosowane do różnych potrzeb

WIĘKSZA TRWAŁOŚĆ

wysokiej jakości tworzywa zwiększająe trwałość produktu

WIĘKSZY KOMFORT UŻYTKOWANIA

technika okuć podnosząca komfort użytkowania

WYŻSZA IZOLACYJNOŚĆ CIEPLNA

najnowsze rozwiązania technologiczne redukujące utratę ciepła

WYŻSZA ANTYWŁAMANIOWOŚĆ

specjalne okucia antywłamaniowe

WIĘKSZA IZOLACYJNOŚĆ AKUSTYCZNA

innowacyjne uszczelki oraz dźwiękochłonne szyby

WIĘKSZA SZCZELNOŚĆ

innowacyjne, trójpoziomowe uszczelki przylgowe

Uzupełnienie oferty okien i drzwi

 

KLAMKI

 

Oferowane przez nas wysokiej jakości klamki marki Roto stanowią nie tylko uchwyt umożliwiający otwarcie okna. Ich design komponuje się z wyglądem okna a dodatkowe funkcje zabezpieczają przed włamaniem oraz ułatwiają codzienne użytkowanie okna.

DODATKI

 

Wśród oferowanych przez nas dodatków do stolarki okiennej znajdują się m.in.: hamulce cierne, zatrzaski magnetyczne, ograniczniki rozwarcia okna,  magnetyczne czujniki otwarcia (kontraktony), mechanizmy stopniowego uchyłu okna.

OKUCIA

 

Stosowane przez nas okucia zapewniają oprócz statyki i wygody użytkowania, wysoki poziom bezpieczeństwa, bardzo dobrą izolację termiczną i akustyczną. Stosujemy pięcio i sześciokomorowe profile o sprawdzonych parametrach użytkowych.