fbpx

Okna PCV z fornirem naturalnym

Okna PCV z

fornirem

naturalnym

Okna PCV wykończone fornirem

Naturalne drewno i praktyczne użytkowanie w jednym

 

Bliżej natury

Firma OKNA DEBOW posiada patent na wynalazek pt.: Sposób okleinowania profili okiennych fornirem naturalnym.

Dzięki zastosowaniu technologii V-Perfect w połączeniu z autorską technologią okleinową stworzyliśmy okno charakteryzujące się wysoką jakością wykończenia powierzchni o parametrach okien PCV z zachowaniem przystępnego poziomu ceny. Dodatkowym elementem podnoszącym walory estetyczne są klamki dedykowane w tym klamki ze wstawkami z naturalnego forniru.

Technologia fornirowania, pozwala na uzyskanie efektu kompleksowej aranżacji wnętrz z zachowaniem spójności wzorniczej opartej na wykorzystaniu drewna. Dostępna paleta kolorystyczna oklein pozwala na dopasowanie odcienia i faktury forniru do drzwi, podłóg, schodów, listew przypodłogowych i innych elementów drewnianych w pomieszczeniu.

Firma otrzymała patent na technologię w 2016 roku.

Zastosowanie forniru jest znakomitą alternatywą dla okien drewnianych. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy cieszyć się naturalną fakturą i szlachetnym wyglądem drewna, przy jednoczesnym wyeliminowaniu jego typowych wad. Fornirowana rama okienna nie odkształca się, nie skrzypi, ani nie nie wymaga skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych. Jej wygląd do złudzenia przypomina lite drewno, co nadaje oknom szlachetnego charakteru, a do wnętrz wprowadza naturalność i ciepło.

Katalog z informacją o ofercie – do pobrania