fbpx

V-PERFECT 

Innowacyjna technologia wykorzystująca pełen potencjał PVC w produkcji okien

Technologia V-Perfect

Technologia V-PERFECT daje możliwość wykonywania perfekcyjnych połączeń profili, jednocześnie usuwając powstałe wcześniej niedociągnięcia i podnosząc jakość połączeń naroży w oknach PVC. Uzyskanie takiego efektu jest nieosiągalne przy użyciu jakiejkolwiek innej metody. Wykonanie okien w tym systemie daje niezliczone możliwości architektoniczne.

Perfekcyjnie połączone narożniki PVC umożliwiają dobór różnorodnych materiałów, co pozwala na stworzenie optymalnego pod względem wartości i jakości produktu. Okleinowanie folią, fornirem drewnianym czy aluminiowym to tylko niektóre z możliwości użycia profili. Technologia V-PERFECT pozwala uzyskać produkt o niespotykanych dotychczas efektach estetycznych.

Perfekcyjny zgrzew – zobacz różnicę

Bez użycia V-PERFECT

Brak możliwości wykonania perfekcyjnego zespolenia narożnika obniża estetykę i parametry termiczne okna. Dodatkowo zobowiązuje do malowania naroży, które w późniejszym czasie ulegają zmyciu i wymagają ponownego malowania.

Przy użyciu V-PERFECT

Okna wykonane w tej technologii są wyjątkowe pod względem estetycznym, co wynika z braku konieczności malowania naroży. W standardowych produktach jest ono obowiązkowe. Dodatkowo technologia ta pozwala na uzyskanie elastycznego połączenia uszczelki w narożach, co znacznie zwiększa szczelność stolarki.

Cechy technologii V-Perfect

V-Perfect to:

  • brak ograniczeń kształtów zgrzewania
  • różnorodność zastosowania materiałów pokrycia PVC
  • duże możliwości dla projektantów, architektów.

Technologia V-PERFECT zrodziła się z potrzeby ulepszenia technologii produkcji okien z PVC, która w rezultacie miała dać możliwość stworzenia okna niepowtarzalnego, a przy tym pięknie wyglądającego.

Zdobienie wnętrz nowoczesną stolarką weszło w nowy wymiar i uruchomiło wyobraźnię projektantów oraz architektów, co daje niespotykane wcześniej doznania estetyczne.

Cechy okna

LEPSZA WENTYLACJA

optymalny system zwiększający wydajność wentylacji

ŁATWA PIELĘGNACJA

powierzchnia profili ułatwiająca czyszczenie i konserwację okna

WIĘKSZA KOMPATYBILNOŚĆ

modułowe rozwiązania dostosowane do różnych potrzeb

WIĘKSZA TRWAŁOŚĆ

wysokiej jakości tworzywa zwiększająe trwałość produktu

WIĘKSZY KOMFORT UŻYTKOWANIA

technika okuć podnosząca komfort użytkowania

WYŻSZA IZOLACYJNOŚĆ CIEPLNA

najnowsze rozwiązania technologiczne redukujące utratę ciepła

WYŻSZA ANTYWŁAMANIOWOŚĆ

specjalne okucia antywłamaniowe

WIĘKSZA IZOLACYJNOŚĆ AKUSTYCZNA

innowacyjne uszczelki oraz dźwiękochłonne szyby

WIĘKSZA SZCZELNOŚĆ

innowacyjne, trójpoziomowe uszczelki przylgowe

KLAMKI

 

Oferowane przez nas wysokiej jakości klamki marki Roto stanowią nie tylko uchwyt umożliwiający otwarcie okna. Ich design komponuje się z wyglądem okna a dodatkowe funkcje zabezpieczają przed włamaniem oraz ułatwiają codzienne użytkowanie okna.

DODATKI

 

Wśród oferowanych przez nas dodatków do stolarki okiennej znajdują się m.in.: hamulce cierne, zatrzaski magnetyczne, ograniczniki rozwarcia okna,  magnetyczne czujniki otwarcia (kontraktony), mechanizmy stopniowego uchyłu okna.

OKUCIA

 

Stosowane przez nas okucia zapewniają oprócz statyki i wygody użytkowania, wysoki poziom bezpieczeństwa, bardzo dobrą izolację termiczną i akustyczną. Stosujemy pięcio i sześciokomorowe profile o sprawdzonych parametrach użytkowych.