Nakładka
akustyczno-termiczna

Aluminium i PCV

Połączone atuty 2 różnych materiałów konstrukcyjnych

 

Unikatowe połączenie aluminium z tworzywem sztucznym PVC pozwoliło w pełni wykorzystać zalety obu materiałów. Aluminium wyróżnia się niezwykłą elegancją, najlepszą odpornością na zmienne warunki atmosferyczne oraz znakomitą stabilnością. Nakładki aluminiowe są łatwe w pielęgnacji oraz dostępne w nieograniczonej palecie kolorów w technologii anodowania lub lakierowania.

Nakładka akustyczno-termiczna

Nakładki aluminiowe charakteryzują się praktycznie nieograniczonymi możliwościami kolorystycznymi, niedostępnymi w standardowym oknie PVC. Stosujemy malowanie proszkowe w RAL, NCS, szeroką gamę kolorów specjalnych, dekory drewnopodobne, jak również anodowanie.

Warunki ekonomiczne na świecie wymuszają na inwestorach i architektach wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań już na wstępnym etapie planowania inwestycji. Inwestorzy poszukują produktów gwarantujących doskonałe parametry wytrzymałościowe, wysoką jakość oraz parametry efektywności energetycznej i akustycznej. Istotne znaczenie ma funkcjonowanie produktu w zgodzie z naturą oraz prawem. Niezwykle cenne są rozwiązania, które służą odświeżeniu wyglądu i dostosowaniu obiektu do obecnych warunków, a także do zupełnie nowych inwestycji.

Nowoczesny design oparty na prostocie i estetyce, doskonałe parametry energooszczędne i akustyczne oraz  komfort użytkowania to zalety zastosowania opracowanych przez nas nakładek akustyczno-termicznych. Systemy PVC-aluminiowe spełniają nieustannie rosnące wymagania techniczne stawiane przed obiektami publicznymi oraz mieszkalnymi. Rozwiązania te już dzisiaj zapewniają wymagania techniczne, jakościowe, funkcjonalne, które będą stawiane przez rynek za 5, 10 lat. Dzięki nowym możliwościom technologicznym i kilkunastoletniemu doświadczeniu w projektowaniu i sprzedaży systemów okiennych firma OKNA DEBOW oferuje możliwość wykonania nakładek uzupełniających różne profile okienne, poprawiając parametry i wygląd elementów stolarki okiennej.

Katalog z informacją o ofercie – do pobrania

Pin It on Pinterest

Share This