fbpx

Segmentowe bramy garażowe 

Elegancja oraz niezawodność to charakterystyczne i unikalne cechy, jakie posiadają segmentowe bramy garażowe. Ciepłe, niezawodne oraz bezpieczne bramy garażowe zapewniają wygodę i łatwy dostęp. Szeroki wybór paneli oraz kolorów z naszej oferty pomoże podkreślić indywidualną i nowoczesną architekturę, dopasowaną zarówno do domów typu high technology, jak i klasycznych domków wiejskich.  Segmentowe bramy garażowe, mogą być zamontowane niemal w każdym rodzaju garażu. Dowiedz się więcej i znajdź rozwiązanie dla siebie!

Trend

Seria bram Trend charakteryzuje się ekonomicznością i funkcjonalnością. Panele grubości 40 mm,  z osprzętem wykonanym ze stali ocynkowanej doskonale odnajdują swoje zastosowanie w regionach o niskiej temperaturze oraz zimnym klimacie. Bramy są zgodne z Europejskimi standardami, dodatkowo kompletny system zabezpieczeń jest dostępny bez jakichkolwiek dopłat. Standardowy zestaw zawiera sprężyny o minimalnej ilości cykli równej 25000 (otwórz/zamknij).

Classic

Bramy Classic są solidną serią bram garażowych, zapewniającą bardzo dobrą izolację termiczną między innymi dzięki panelowi o grubości 45 mm. Bramy serii Classic świetnie odnajdują swoje zastosowanie w krajach o chłodnym klimacie. Wsporniki rolek oraz zawiasy wykonane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu posiadają zaawansowane właściwości antykorozyjne, co również pozwala na funkcjonowanie bram w obszarach o wysokiej wilgotności powietrza.