fbpx

Drzwi wejściowe 

Oferowane drzwi są produkowane z wykorzystaniem technologii zapewniających ich ekologiczne, energooszczędne i długowieczne użytkowanie. Wykorzystywane w procesie produkcji materiały posiadają aprobaty techniczne ITB, niezbędne atesty i certyfikaty. Wysokie parametry użytkowe zapewniane są również dzięki zastosowaniu wysokiej klasy okuć obwiedniowych ROTO NT oraz niskoemisyjnych pakietów szybowych. Ich cechami charakterystycznymi są: wysoka estetyka, doskonała szczelnośd oraz wyjątkowe parametry izolacyjne cieplne i akustyczne. Dystrybucja wyrobów odbywa się poprzez sied autoryzowanych punktów sprzedaży, firmy budowlane oraz poprzez udział w zamówieniach publicznych.

NTT REVO

To grupa drzwi do domów, które charakteryzują się nowoczesnym wyglądem i doskonałymi parametrami izolacyjności termicznej. Idealnie łączą najlepsze cechy drzwi metalowych – solidną, trwałą i wytrzymałą konstrukcję, najwyższy poziom bezpieczeństwa, estetykę z indywidulanym charakterem nowoczesnych drzwi dla najbardziej wymagających Klientów.

Skrzydła drzwi wykonano z materiałów najwyższej jakości, zapewniającej odporność na trudy codziennej eksploatacji i oddziaływaniami zmiennych warunków atmosferycznych.

W ramach grupy drzwi NTT REVO wyróżniamy cztery linie wzornicze:

AIR GLASS – z charakterystyczną szybą potocznie zwaną szybą samochodową,

QUADRO – z licznymi przeszkleniami oraz listwą 3D,

TEMPO – klasyczne drzwi nawiązujące do najlepszych wzorów GERDA,

ELITE 3D – eleganckie wzornictwo.

TT OPTIMA

Grupy TT OPTIMA charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami izolacyjności termicznej oraz akustycznej. Osiągnięte to zostało między innymi dzięki zastosowaniu opatentowanej ościeżnicy PERFOTHERM, pogrubionej blachy poszycia skrzydła drzwi oraz zastosowaniu wypełnienia skrzydła materiałami dźwiękochłonnymi i izolacyjnymi. Dzięki nowoczesnej technologii tłoczenia blachy ozdobne inserty wykonane ze stali nierdzewnej są zlicowane z powierzchnią skrzydła co znacząco poprawia estetykę drzwi.

DRZWI ALUMINIOWE

Drzwi aluminiowe zewnętrzne to drzwi z grupy Premium. Grupa drzwi charakteryzuje się nie tylko niepowtarzalnym wzornictwem, ale przede wszystkim nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Konstrukcja drzwi sprawia, że drzwi ze względu na swoje unikalne parametry, mają znaczący wpływ na obniżenie kosztów zakupu energii. Drzwi zewnętrzne to drzwi jednoskrzydłowe, wykonane z trzykomorowego systemu aluminiowego o wysokiej izolacyjności termicznej. Konstrukcja skrzydeł i ościeżnic pozwala na uzyskanie jednolitej powierzchni zarówno od strony wewnętrznej jak i zewnętrznej. Istnieje możliwość wykonania skrzydła z kompletem aluminiowych doświetli bocznych i naświetla górnego, które zapewniają doskonałe parametry izolacyjności termicznej.

DRZWI PANELOWE

To grupa drzwi, w której doskonale połączone zostały najlepsze cechy drzwi metalowych tj. solidną i wytrzymałą konstrukcję, najwyższy poziom bezpieczeństwa i niezawodności z estetyką. Drzwi te posiadają równocześnie świetne parametry izolacyjności termicznej tak bardzo pożądane w budownictwie jednorodzinnym. Zastosowane w drzwiach panele wykonane są z najwyższej jakości materiału odpornego na specyficzne warunki eksploatacji i warunki atmosferyczne. Ozdobne okładziny, mocowane są obustronnie do stalowego korpusu drzwi tworząc konstrukcję skrzynkową, a tym samym dodatkowe wzmocnienie i wyciszenie całej konstrukcji. Podstawową zaletą drzwi do domów jest ich elastyczność w projektowaniu wyglądu zewnętrznego realizowanego dzięki obróbce na najnowocześniejszych maszynach.

Dostępne są drzwi w dwóch różnych kolorach i wzorach od wewnątrz i na zewnątrz, dzięki temu mogą Państwo jeszcze bardziej zindywidualizować swój wybór. Przemyślany sposób mocowania paneli do korpusu pozwala na łatwy ich demontaż i wymianę w przypadku uszkodzenia lub zmiany aranżacji bez konieczności kosztownej wymiany całych drzwi.