Trudny czas jaki zapanował w kraju i na świecie wpłynął również na kondycję branży stolarki otworowej. Rynek okien klasy premium wciąż się jednak rozwija. Salon firmowy marki Okna Debow powstał w Katowicach, przy ul. Armii Krajowej 400.

Okna klasy premium

Motorem napędzającym rozwój branży okiennej są oczekiwania klientów oraz postęp technologiczny. Wymagania inwestorów i użytkowników okien stale rosną. Oczekują oni nie tylko funkcjonalności ale również wysokiej estetyki wykonania elementów stolarki otworowej. O wyglądzie okna decyduje jakość użytych materiałów oraz precyzja wykonania. Można ją uzyskać wykorzystując cyfrowo sterowane, zautomatyzowane linie produkcyjne. Duże możliwości stwarza w tym zakresie technologia V-Perfect, która stosowana jest do produkcji okien w fabryce Okna Debow. Umożliwia ona osiągnięcie wysokiej jakości połączenia elementów konstrukcyjnych okna, co przekłada się zarówno na jego estetykę jak i funkcjonalność.

Wykorzystanie forniru

Wśród nowości rynkowych warto zwrócić uwagę na wykorzystanie oklein z naturalnych materiałów. Firma Okna Debow posiada patent na technologię, która jest alternatywą dla okna drewnianego – okno PVC wykończone naturalnym fornirem. Fornirowane okno łączy estetykę z użytecznością. Materiał konstrukcyjny okna jest trwalszy i bardziej praktyczny od litego drewna, ale jednocześnie zachowujemy niepowtarzalny efekt wizualny. Drewno wprowadza do wnętrza naturalność i ciepło. Szeroka paleta kolorystyczna forniru, umożliwia dobranie idealnego odcienia okleiny, odpowiadającego pozostałym elementom wnętrza. Produkty z fornirem cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, dlatego w pierwszym kwartale 2021 roku firma Okna Debow planuje wprowadzić je do swojej stałej oferty.

Salon w Katowicach

Nowo otwarty salon sprzedaży okien zlokalizowany jest przy ulicy Armii Krajowej 400, w ekskluzywnej, willowej dzielnicy Katowic. Firma oferuje szeroki wybór okien i drzwi klasy premium oraz akcesoriów i dodatków. Oferta salonu kierowana jest do klientów, dla których istotnym czynnikiem wyboru stolarki jest jej jakość i precyzja wykonania. Oprócz okien i drzwi w ofercie znajdują się również: bramy garażowe, bramy przemysłowe, rolety, żaluzje fasadowe, oraz parapety. Nowy salon firmowy otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

Kontakt dla mediów:
Barbara Tałanda
tel. 795 949 030
media@oknadebow.pl