fbpx

DEBOW Patio Fold

DEBOW Patio Fold

Patio Fold to okno w systemie harmonijkowym wpasujące się w styl Debow Classic Line. Efektowne rozwiązanie, które przybliża użytkowników pomieszczenia do tego co znajduje się tuż za oknem. System Patio Fold nadaje pomieszczeniu nieszablonowej elegancji, oraz wypełnia je światłem. Poszczególne elementy można wygodnie złożyć oszczędzając miejsce we wnętrzu na długości szyny jezdnej do 6 m. Niski próg, hamulec w klamce, czy blokada jej błędnego położenia to tylko niektóre z możliwych udogodnień. Parametry i funkcjonalności okien dobierane są zgodnie z preferencjami klienta.

Cechy okna

LEPSZA WENTYLACJA

optymalny system zwiększający wydajność wentylacji

ŁATWA PIELĘGNACJA

powierzchnia profili ułatwiająca czyszczenie i konserwację okna

WIĘKSZA KOMPATYBILNOŚĆ

modułowe rozwiązania dostosowane do różnych potrzeb

WIĘKSZA TRWAŁOŚĆ

wysokiej jakości tworzywa zwiększająe trwałość produktu

WIĘKSZY KOMFORT UŻYTKOWANIA

technika okuć podnosząca komfort użytkowania

WYŻSZA IZOLACYJNOŚĆ CIEPLNA

najnowsze rozwiązania technologiczne redukujące utratę ciepła

WYŻSZA ANTYWŁAMANIOWOŚĆ

specjalne okucia antywłamaniowe

WIĘKSZA IZOLACYJNOŚĆ AKUSTYCZNA

innowacyjne uszczelki oraz dźwiękochłonne szyby

WIĘKSZA SZCZELNOŚĆ

innowacyjne, trójpoziomowe uszczelki przylgowe

Uzupełnienie oferty okien i drzwi

 

KLAMKI

 

Oferowane przez nas wysokiej jakości klamki marki Roto stanowią nie tylko uchwyt umożliwiający otwarcie okna. Ich design komponuje się z wyglądem okna a dodatkowe funkcje zabezpieczają przed włamaniem oraz ułatwiają codzienne użytkowanie okna.

DODATKI

 

Wśród oferowanych przez nas dodatków do stolarki okiennej znajdują się m.in.: hamulce cierne, zatrzaski magnetyczne, ograniczniki rozwarcia okna,  magnetyczne czujniki otwarcia (kontraktony), mechanizmy stopniowego uchyłu okna.

OKUCIA

 

Stosowane przez nas okucia zapewniają oprócz statyki i wygody użytkowania, wysoki poziom bezpieczeństwa, bardzo dobrą izolację termiczną i akustyczną. Stosujemy pięcio i sześciokomorowe profile o sprawdzonych parametrach użytkowych.