Skip to main content
  • Budujemy wielkie i potężne struktury na całym świecie
  • +48 16 733 61 25

    biuro@oknadebow.pl

  • Dębów 233

    37-200 Przeworsk, PL

  • Pon - Pią 8:00 - 16:00

    Sob - Nie ZAMKNIĘTE

Protected

Wszędzie bezpieczenie ale w domu naj....

Dzięki zabezpieczeniom stosowanym w Okna Debow zawsze śpisz spokojnie. Na wakacjach już tylko skupisz się na przyjemnościach.

Innowacyjne rozwiązania szklenia specjalnego ze specjalnymi foliami trudnymi do przebicia zabezpieczą twoje szyby przed rozbiciem, w połączeniu z rozwiązaniami okuciami RotoNT ze wzmocnionymi elementami antywyażeniowymi oraz specjalistycznymi klamkami z kluczykiem utrudnią potencjalnym włamywaczom zadanie.

zabezpieczenia

pokój dziecka.jpg

W okuciach uchylno-przesuwne Roto zwiększamy masywnie wytrzymałość na próby podważenia okucia od zewnętrznej strony, dzięki wyprofilowanej zasuwnicy otrzymujemy dodatkowe usztywnienie konstrukcji, okucie sprawdza się również w okuciach przesuwnych typu Patio.

Dzięki zastosowaniu antywyważeniowych rolek ryglujących z regulacją docisku oraz zaczepów antywyważeniowych można uzyskać odporność antywłamaniową w klasie RC2 - zabezpieczenie przed włamaniem z użyciem narzędzi takich jak: śrubokręt, szczypce, obcęgi, kliny.
Zabezpieczenie zawsze na miarę.
Zabezpieczenie Okna Debow Roto MVS. W momencie przerwania pola magnetycznego, np. podczas otwarcia okna, gdy alarm jest uzbrojony, ukryty pod przylgą skrzydła czujnik wysyła sygnał do centrali systemu alarmowego Czujnik zbicia szyby do monitoringu powierzchni przeszklonych Więcej informacji na temat zabezpieczeń i koncepcji ryglowania znajdziecie w zakładce na temat naszego systemu okuć Roto NT.