• Budujemy wielkie i potężne struktury na całym świecie
  • +48 16 733 61 25

    biuro@oknadebow.pl

  • Dębów 233

    37-200 Przeworsk, PL

  • Pon - Pią 8:00 - 16:00

    Sob - Nie ZAMKNIĘTE

Praca

Dołącz do naszego zespołu

Okna Debow tworzą doświadczeni specjaliści, pełni pasji i zaangażowania w swoją pracę.

Stawiamy na stałe podnoszenie swoich kwalifikacji Jesteśmy zespołem kreatywnym i otwartym na innowacje zespołem Nieustannie udoskonalamy funkcjonujące rozwiązania Szanujemy doświadczenie i wiedzę praktyczną Cenimy elastyczność i wszechstronność

Couple

Fabryka Okien Okna Debow poszukuje Doradcę Technicznego / Przedstawiciela Handlowego na terenie Śląska, Małopolski oraz Podkarpacia.

Oferujemy:

•Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole.
•Pracę w firmie doceniającej swoich pracowników.
•Możliwość szkoleń i podwyższania swoich kompetencji.
•Samochód.
•Wynagrodzenie adekwatne do wyników.
•Umowę o pracę z motywującym systemem prowizyjnym.

Zakres obowiązków:

•Realizacja planów sprzedażowych w regionie
•Pozyskiwanie nowych klientów, poprzez wizyty handlowe.
•Prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert, wstępnych kalkulacji
•Doradztwo w zakresie oferowanych usług
•Uczestnictwo w przetargach publicznych
•Prowadzenie analiz działań konkurencji
•Budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów
•Raportowanie sprzedaży
•Samodzielne planowanie dnia pracy i raportowanie do przełożonego.

Wymagania:

•Wykształcenie średnie.
•Prawo jazdy kat. B
•Samodzielność, operatywność i orientacja na sukces
•Niekaralność.

Prosimy o wysłanie CV na adres praca@oknadebow.pl

Fabryka Okien Okna Debow poszukuje Pracownika Produkcyjnego.
Miejsce pracy - Dębów 233, 37-200 Przeworsk

Oferujemy:
stabilną pracę w polskiej firmie.
umowę o pracę na pełny etat.
pewną podstawę.
jasny system premiowania oparty o twarde wskaźniki produkcyjne.
Pracę dającą możliwość awansu.
Dopłatę do ubezpieczenia na życie..
Program szkoleniowa dla nowych pracowników

Będziesz odpowiedzialny za:
przygotowanie i montaż elementów na etapie produkcyji okna.
wykonywanie czynności zapewniających wymaganą jakość produktów zgodnie z technologią.
prawidłową eksploatację urządzeń i narzędzi produkcyjnych.
optymalne wykorzystanie materiałów produkcyjnych.

Oczekujemy od Ciebie:
Chęci rozwoju.
zdolności manualnych.
umiejętności pracy w zespole.
wysokiej motywacji do pracy i nastawienia na osiągnięcie wyznaczonych celów.
punktualności i dyspozycyjności.
sumienności i rzetelności.

Fabryka Okien Okna Debow poszukuje Monterów stolarki otworowej

Okna / Drzwi / Bramy / Rolety / Parapety / Moskitiery.

Oferujemy:
jasny system premiowania oparty na jasnych zasadach.
Program szkoleniowa dla nowych pracowników.

Wykonywanie pomiarów stolarki na budowie.
Dostawę oraz montaż naszych produktów.
prawidłową eksploatację urządzeń i narzędzi montażowych.
optymalne wykorzystanie materiałów montażowych.

Zdolności manualnych.
Umiejętności pracy w zespole.
Prawo jazdy kat. B
Punktualności i dyspozycyjności.
Sumienności i rzetelności.

Fabryka Okien Okna Debow poszukuje kierowcy samochodu dostawczego.

Oferujemy:
Stabilną pracę w polskiej firmie.
Umowę o pracę na pełny etat.
Pewną podstawę.
Jasny system premiowania oparty o jasne zasady.

Dostawę stolarki otworowej na terenie województwa Podkarpackiego, Małopolskiego oraz Śląskiego.
Zabezpieczenie stolarki po załadunku.
Czystość oraz stanu pojazdu.
Rozliczenia dokumentów zwrotnych.

Jeżeli nie widzisz oferty, która odpowiada Twoim zainteresowaniom, możesz wysłać swoje CV na adres praca@oknadebow.pl Jeśli będziemy mieć dla Ciebie propozycję – na pewno się skontaktujemy.