Skip to main content
  • Budujemy wielkie i potężne struktury na całym świecie
  • +48 16 733 61 25

    biuro@oknadebow.pl

  • Dębów 233

    37-200 Przeworsk, PL

  • Pon - Pią 8:00 - 16:00

    Sob - Nie ZAMKNIĘTE

Parapety

 

Parapety

Parapet jako ozdoba każdego okna, w produktach dodatkowych Okna Debow dostępne są trzy typy parapetów:

Aglomarmurowy - w eleganckim stylu podkreśli twoje wnętrze.

PCV - idealnie dopasuje się do twojego okna,

PCV Nakładkowy - Pozwoli uniknąć dodatkowego remontu przy wymianie...

 

Wszystkie parapety produkowane są jedynie w najwyższej jakości, z zachowaniem najwyższych norm produkcji. 

 

wino

Aglomarmur jest materiałem składającym się w 95% z naturalnego kruszywa marmurowego oraz w 5% z żywicy poliestrowej w charakterze spoiwa. Występuje w pełnej gamie kolorystycznej a jego jednolitość barwy pozwala na stosowanie na dużych powierzchniach. Dodatkowo aglomarmur daje możliwość tworzenia oraz powielania wzorów i kolorów, co jest jednym z jego podstawowych atutów w aranżacji i dekoracji wewnętrznej. Parapety wewnętrzne z konglomeratu marmurowego przeznaczone są do montażu z oknami z PVC, drewnianymi i wykonanymi z aluminium. Ze względu na różnice w strukturze materiału konglomeraty drobnoziarniste w stosunku do gruboziarnistych mają trzykrotnie mniejszą nasiąkliwość (absorpcję wody), dwukrotnie większą wytrzymałość na zginanie, o ok. 30% większą wytrzymałość na ściskanie. Fizyczno-mechaniczne właściwości aglomarmuru przewyższają często te charakterystyczne dla kamienia naturalnego. Jest to materiał wytrzymały na uderzenia i ścieranie, odporny na ekstremalne temperatury i lżejszy niż kamień naturalny. Mała absorpcja wody chroni aglomarmur przed poplamieniem i czyni go łatwym w pielęgnacji i utrzymaniu w czystości.

Aglomarmur

acere
A850 OLYMPO
albatro
A800 PERLATO ROYAL
alpina
A700 VERDE ALPI
ambre
A600 ROSSO ASIAGO
amela
A500 BRECCIA ONICIATA
Anatis
A400 ARABESCATO BIANCO
Angelo
A300 ROSSA DEL GARDA
Aquila
A200 BRECCIA AURORA
acere
A100 BOTTICINO
albatro
C400 NORDIC BLACK
alpina
C300 BALTIC GREY
ambre
C200 WHITE PEAR
amela
C100 MISTY WHITE
Anatis
B500 CRYSTAL WHITE
Angelo
B400 POLARE
Aquila
B300 FIORITO
Angelo
B200 NEW MARFIL
Aquila
B100 CARRARA MICRO

W naszej ofercie dostępne są parapety wewnętrzne komorowe PCV produkowane przez firmę VOX. Parapety są dostępne w kolorach: biały, marmur, orzech, złoty dąb, mahoń oraz buk. Parapety wewnętrzne komorowe PCV odznaczają się trwałością, odpornością na wilgoć, promieniowanie UV i wahania temperatur, są estetyczne, odporne na zarysowania, niepalne oraz łatwe w obróbce i montażu. Dzięki gładkiej powierzchni są idealne w utrzymaniu czystości. Parapety wewnętrzne są dekoracyjne i dobrze wyprofilowane. Pasują do każdego typu okna.

Stosowane w produkcji PVC bezołowiowe stabilizatory zapewniają doskonałą stabilność obróbki termicznej a tym samym gwarancję zachowania kształtów i wymiarów wszystkich produktów.

Parapety Okna Debow posiadają atesty i aprobaty techniczne: 

   - Aprobata techniczna AT-06-0431/2005
   - Atest higieniczny HK/B/2690/01/98
   - Atest Higieniczny HK/B/2288/01/99

PCV

acere
Pcv mini 1
albatro
Pcv mini 2
alpina
Pcv mini 3
ambre
Pcv mini 4
amela
Pcv mini 5
Anatis
Pcv mini 6

nakładka

Nakładka parapetowa Profile VOX jest przede wszystkim praktycznym rozwiązaniem na renowację starych lub zniszczonych parapetów, które np. ze względu na konieczność ograniczenia kosztów remontu nie są zastępowane nowymi parapetami. Oferowane nakładki są estetyczne, trwałe i odporne na zarysowania, niepalne, a także łatwe w obróbce i montażu. Dzięki gładkiej powierzchni są idealne w utrzymaniu czystości.