Skip to main content
  • Budujemy wielkie i potężne struktury na całym świecie
  • +48 16 733 61 25

    biuro@oknadebow.pl

  • Dębów 233

    37-200 Przeworsk, PL

  • Pon - Pią 8:00 - 16:00

    Sob - Nie ZAMKNIĘTE

Luxury

Luxury by OKNA DEBOW
Wyjątkowy produkt dla wyjątkowych Klientów, czy marzyliście kiedyś o największym oknie na świecie?

Teraz to możliwe, stabilna konstrukcja systemu HST OKNA DEBOW daje możliwość wykonania okna o wymiarach 6,5m szerokości oraz 2,9m wysokości podzielone jedynie na 2 części... Niesamowite stało się realne...

Couple

pokój dziecka.jpg

PremiDoor 88 mm LUX to najnowocześniejszy system drzwi podnoszono-przesuwnych KOEMERLING, spełniający najważniejsze wymogi architektów w zakresie dużych przeszkleń.

W obszarze szklenia stałego można zrezygnować ze skrzydła. Montaż szyby zewnętrznej następuje poprzez aluminiowe listwy przyszybowe. Wyjątkowo nowoczesna optyka.

Duża powierzchnia przeszkleń – wysokie solarne zyski energetyczne. Wielkogabarytowe szklenie stałe bez skrzydła o grubości do 54 mm.

System dostępny w klasycznej bieli, w wersji okleinowanej oraz w opcji z nakładkami aluminiowymi AluClip. Maksymalna wielkość elementu w kolorze białym to 6,50 x 2,90 m Współczynnik przenikania ciepła Uf=1,2-1,3 W/(m²K)
Nowoczesny ciepły dom w aluminiowym stylu AluClip Pro to innowacyjne rozwiązanie okienne i drzwiowe na bazie systemu KÖMMERLING łączące profil aluminiowy z profilem z tworzywa sztucznego PVC.

W tym wyjątkowym połączeniu nakładka aluminiowa przejmuje funkcję statyczną. Dzięki temu zbędne staje się stosowanie wzmocnienia stalowego w profilu skrzydła.
Dodatkowo system 88mm AluClip Pro charakteryzuje się znakomitym współczynnikiem izolacyjności termicznej do Uw=0,68 W/(m2K). AluClip Pro – wyjątkowe połączenie aluminium i PVC.

Couple