Skip to main content
  • Budujemy wielkie i potężne struktury na całym świecie
  • +48 16 733 61 25

    biuro@oknadebow.pl

  • Dębów 233

    37-200 Przeworsk, PL

  • Pon - Pią 8:00 - 16:00

    Sob - Nie ZAMKNIĘTE

Kontakt

Skontaktuj się

Fabryka Okien PCV i ALU Okna Debow

Dębów 233 , 37-200 Przeworsk
NIP: 794-161-67-02
REGON: 180298480

Pn - Pią 8:00 - 16:00
Sob - Nie ZAMKNIĘTE

+48 16 648 30 69
biuro@oknadebow.pl

maps-generator.com/pl

Biuro obsługi klienta

Małgorzata Drozd
Email: biuro@oknadebow.pl
Tel: +48 16 648 30 69
czynne pon-pt 8:00 - 16:00

Wyceny

Daniel Pelc
wyceny@oknadebow.pl
Tel: +48 16 733 61 25 wew. 2

Zamówienia:

Ewa Prucnal
Email: zamowienia@oknadebow.pl
Tel: +48 16 733 61 25 wew. 3

Fakruty:

Justyna Rupar
Email: jrupar@oknadebow.pl
Tel: +48 16 733 61 25 wew. 4


Dział Handlowy:

Mariusz Bułka
Regionalny Kierownik Sprzedaży
mbulka@oknadebow.pl
+48 509 242 861

 

Maciej Gimlewicz
Doradca Techniczny - Podkarpacie
mgimlewicz@oknadebow.pl
+48 572 154 646

 

Jacek Fryc
Doradca Techniczny - Małopolska
jfryc@oknadebow.pl
+48 572 414 682

 
 

Jerzy Kukolnik
Doradca Techniczny - Śląsk
jkukolnik@oknadebow.pl
+48 572 948 511

 

Daniel Mirończuk
Doradca Techniczny - Małopolska
dmironczuk@oknadebow.pl
+48 509 242 862