Skip to main content
  • Budujemy wielkie i potężne struktury na całym świecie
  • +48 16 733 61 25

    biuro@oknadebow.pl

  • Dębów 233

    37-200 Przeworsk, PL

  • Pon - Pią 8:00 - 16:00

    Sob - Nie ZAMKNIĘTE

Dotacje unijne

Dotacje unijne

 

Informujemy, iż firma OKNA DEBOW Rafał Prucnal z siedzibą w Mirocin 382, 37-200 Przeworsk realizuje projekt w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020

Działanie 1.2 Internacjonalizacja MŚP,

pt. „Internacjonalizacja jako element podwyższenia konkurencyjności przedsiębiorstwa Okna Dębów”

Celem projektu jest przygotowanie modelu biznesowego internacjonalizacji, który wskaże konieczne do podjęcia działania umożliwiające wejście z oferowanymi przez Wnioskodawcę oraz nowymi innowacyjnymi produktami na rynki zagraniczne.

Przedmiot eksportu będą stanowiły:

- wyroby stolarki okienno drzwiowej PCV

Produkty firmy Okna Dębów obejmują rodzinę profili okiennych pięciokomorowych, jak również profili drzwiowych wytwarzanych z wysokoudarowego twardego polichlorku winylu. To profile najnowszej generacji o optymalnych parametrach technicznych. Konstrukcja systemów, zaprojektowana przez zespół niemieckich technologów, stanowi unikatowe połączenie nowoczesnego wzornictwa z najnowszymi osiągnięciami z dziedziny techniki okiennej.

- wyroby stolarki okiennej z okleiną naturalną drewnianą

Wprowadzany na rynek innowacyjny produkt jest pierwszym na świecie oknem oklejanym fornirem. Do tej pory nie była znana technologia pozwalająca na tego typu rozwiązanie. Zastosowanie technologii kształtowego zgrzewania z formowaniem, umożliwiającego precyzyjne łączenie profili bez konieczności stosowania oczyszczarki do naroży w połączeniu z innowacyjnym sposobem okleinowania fornirem naturalnym, wytworzonym na bazie frezeliny umożliwiło uzyskanie okna o wysokich parametrach technologicznych i wysokiej estetyce.

Wartość projektu: 56 000,00

Wkład Funduszy Europejskich: 80%

Załącznik:  1.2 Dotacja