Historia

Firma Okna Dębów powstała w 2001 roku i od momentu rozpoczęcia produkcji, poprzez konsekwentne działania zmierzające do stosowania nowoczesnych rozwiązań w organizacji produkcji oraz stałe unowocześnianie i modernizowanie parku maszynowego, a także dbałość o uzyskiwanie wysokiej jakości i niezawodności naszych produktów firma ugruntowała swoją pozycje w regionie i uznanie na rynku krajowym i europejskim.

Świadczymy usługi mające na celu kompleksową obsługę Klienta, oferując:

  • fachowe doradztwo
  • pomiary
  • realizację okien zarówno typowych jak i nietypowych
  • transport do klienta
  • montaż z wykończeniem
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Firma Okna Dębów jest autoryzowanym producentem stolarki PCV z profili okiennych drzwiowych w systemie KÖMMERLING , co potwierdzają nadane nam certyfikaty stanowiące gwarancję dbałości o najwyższą jakość usług, opartych o zaawansowany technologicznie proces produkcyjny.

Produkty firmy Okna Dębów obejmują rodzinę profili okiennych pięciokomorowych, jak również profili drzwiowych wytwarzanych z wysokoudarowego twardego polichlorku winylu. To profile najnowszej generacji o optymalnych parametrach technicznych.Konstrukcja systemów, zaprojektowana przez zespół niemieckich technologów, stanowi unikatowe połączenie nowoczesnego wzornictwa z najnowszymi osiągnięciami z dziedziny techniki okiennej.

Okna produkowane przez firmę Okna Dębów są w pełni ekologiczne, energooszczędne długowieczne. Ich cechą charakterystyczną jest wysoka estetyka, doskonała szczelność oraz wyjątkowa izolacyjność cieplna i akustyczna w połączeniu z wysokiej klasy okuciami obwiedniowymi ROTO NT  pakietami szybowymi niskoemisyjnymi firmy PILKINGTON.

Sprzedaż swoich wyrobów opieramy o własne salony, sieć autoryzowanych punktów sprzedaży, firmy budowlane oraz poprzez udział w zamówieniach publicznych. Materiały z których produkujemy stolarkę okienną posiadają wymagane aprobaty techniczne ITB, atesty i certyfikaty.