Odpowiedzialność

Zrównoważony rozwój. Z czystym sumieniem.

Zrównoważony rozwój to – według nas – coś więcej niż tylko ochrona środowiska. Oznacza ona dla nas uważne podejście do potrzeb rynków i naszych klientów. Z tego powodu, poza ekologią, główną rolę odgrywają dla nas także aspekty ekonomiczne i kwestie o znaczeniu społecznym.

Nasza maksyma greenline oznacza przyszłościowe myślenie, tworzenie wartości rynkowych, a dla naszych klientów – nadzwyczajnych szans na rynku: wpływ na zrównoważony rozwój wywierają bowiem energooszczędne systemy okienne, bezołowiowe stabilizatory oraz inteligentne koncepcje recyclingu.

Świadomie wykorzystujemy w produkcji stolarki PCV materiał pochodzący w recyclingu. Nasze specyficzne know-how pozwala na produkowanie jeszcze lepszych produktów i jest synonimem oszczędnego gospodarowania surowcami i odpowiedzialnego działania. Zawarty w profilu materiał pochodzący z recyclingu powoduje przeciętnie o 90% mniejszą emisję gazów cieplarnianych w porównaniu z konwencjonalnym tworzywem sztucznym.

Aby jeszcze bardziej zoptymalizować wartość okna, najnowsze generacje produktów są opracowywane przez naszych inżynierów przy mniejszych nakładach materiałowych i równocześnie polepszonych właściwościach technicznych.

Inteligentne systemy komorowe i znakomite właściwości statyczne gwarantują z jednej strony oszczędne gospodarowanie surowcami, a z drugiej strony prowadzą do powstawania nadzwyczajnie konkurencyjnych produktów.

Okna Dębów jest świadoma swojej roli rynkowego lidera i aktywnie wdraża różne aspekty globalnego trendu zrównoważonego rozwoju.

Naszym celem jest bowiem dostarczenie naszym partnerom i ich klientom ekologicznych i ekonomicznych rozwiązań systemowych, na które można się bez wahania zdecydować. Rozsądnie i odpowiedzialnie –czystym sumieniem.