Rolety Zewnętrzne

Dom jest miejscem, w którym spędzamy większość czasu naszego życia. Z tego powodu warto zadbać, by był on miejscem szczególnym. Miejscem, w którym pragniemy czuć się swobodnie, bezpiecznie, do którego z przyjemnością wracamy po trudach dnia wiedząc, że zawsze można znaleźć w nim spokój, azyl i harmonię.

Dzięki przemyślanej konstrukcji i odpowiednio dobranym surowcom, rolety stanowią skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi. Ponadto stanowią doskonałą izolację termiczną. Pozwalają obniżyć znacznie koszty ogrzewania zimą, latem natomiast zapewniają przyjemny chłód oraz półmrok.

Rolety Okna Debow dzięki swemu estetycznemu wyglądowi są dobrym rozwiązaniem zarówno w domu, biurowcu jak i w obiekcie zabytkowym.

Do tej pory rolety postrzegane były często jako luksusowy dodatek, element ozdobny, pozbawiony istotnych funkcji. Tymczasem rolety w znaczący sposób przyczyniają się do redukcji utraty ciepła zimą, latem natomiast skutecznie chronią wnętrze przed nadmiernym nagrzaniem pomieszczeń przez promienie słoneczne, zmniejszając w ten sposób zużycie dodatkowych urządzeń chłodzących. Rolety zewnętrzne działają skuteczniej niż zwykłe zasłony czy okiennice, ponieważ dzięki ich konstrukcji pomiędzy powierzchnią okna a pancerzem rolety wytwarza się poduszka powietrzna stanowiąca doskonały izolator. Sprawia to, że w naszym domu, nawet przy wysokich temperaturach na zewnątrz, będzie panował miły chłód. Jeśli zostawimy zamknięte rolety na cały upalny dzień, wieczorem będziemy mogli cieszyć się przyjemnym chłodem i odprężającym cieniem.

Czy wiesz, że…

Zimą okna i drzwi przyczyniają się do straty nawet do 25% ciepła, a latem w 80% chłoną światło słoneczne? Aby zaoszczędzić energię zimą i uniknąć nadmiernego nagrzewania się pomieszczeń latem warto zastosować rolety zewnętrzne Okna Debow.

Rolety zewnętrzne Aluprof pozwalają na redukcję wydatków na energię przez cały rok nawet do 30%.

Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-001Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-003Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-008Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-009Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-010

Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-012Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-013Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-014Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-015Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-016Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-017Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-018Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-019Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-020Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-021Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-022Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-023Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-025Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-026Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-027Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-028Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-029Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-030Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-031Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-032Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-033Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-034Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-035Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-036Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-037Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-038Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-039Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-040Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-041Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-042Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-043Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-044Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-045Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-046Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-047Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-048Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-050Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-052Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram-page-053