Klamki Okienne

ROTO Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o.

Klamki nadają oknom charakter.

Widoczny element na oknie łączący wygląd, jakość i komfortową obsługę. Roto gwarantuje produkty wysokiej jakości, wykonane zgodnie z normami RAL, oraz długotrwałe funkcjonowanie.

Jako lider techniki okuć rozwierno-uchylnych Roto zapewnia do każdego okna i drzwi odpowiedni dobór klamek. Na przykład ekskluzywne klamki z linii RotoLine i DecoLine do okien oraz klamki DoorTec do drzwi wejściowych. Ponadto specjalne klamki Patio do uchylno-przesuwnych lub harmonijkowych drzwi balkonowych, a także zlicowane klamki Pop-up do drzwi równolegle przesuwnych In-line.

naturalny srebrny

mosiądz mat

brąz

biały

tytan mat

brązowy

Forma i kolor klamek Roto podkreśla indywidualny charakter okien i drzwi zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Roto Swing Secustik

Roto Swing

Nowoczesna linia klamek

Klamka to dużo więcej niż zwykły uchwyt: to wyróżnik Twojego okna, wyjątkowy, indywidualny element stylu, który poprawia jego estetykę i nadaje mu indywidualny charakter.

Obok komfortowej obsługi, trwałości, jakości i funkcjonalności na pierwszy plan wysuwa się design klamki. Łagodnie wygięty, ergonomiczny kształt nawiązuje do lekkości i elegancji w stylu „Swing”.

Przeznaczone do

  • rozwiernych/rozwierno-uchylnych okien i drzwi balkonowych z drewna i z PVC
  • systemów uchylno-przesuwnych/przesuwnych i harmonijkowych z drewna i z PVC w specjalnych odmianach okuć, odpowiednich do tych systemów

Roto Line Secustik

Roto Line

Klasyczna linia klamek

Nasza klasyczna linia klamek Roto Line to zaawansowane rozwiązania techniczne, certyfikowane znakiem RAL, niezawodnie działające przez długie lata.
Elegancki wzór o łagodnej linii w połączeniu z elementami z aluminium zapewnia komfortową obsługę.

Przeznaczony do

  • rozwiernych / rozwierno-uchylnych okien i drzwi balkonowych z drewna i PVC
  • systemów uchylno-przesuwnych / przesuwnych i harmonijkowych z drewna, PVC i aluminium w odmianach dedykowanych specjalnie do tych systemów okuć
  • okien otwieranych na zewnątrz z drewna, PVC i alumminium – w wersjach odgiętych i zwykłych do tego rodzaju okuć
Roto Freestyle

Roto Freestyle

Rozwiązania do wszystkich typów otwierania

Nie do wszystkich naszych systemów okuć pasują linie klamek Roto Swing, Roto Line lub Roto Samba –  w niektórych obszarach zastosowań wręcz konieczne są rozwiązania indywidualne lub klamki dodatkowe.

Klamki specjalne odgrywają szczególną rolę w systemach przesuwnych z „wymijającymi się” skrzydłami oraz w oknach otwieranych na zewnątrz, gdzie umożliwiają optymalną, komfortową obsługę.

  • Systemy przesuwne Roto Duo i Roto Inline
  • System okuć „unośno-przesuwnych” Roto Patio Life
  • Systemy okuć otwieranych na zewnątrz Roto TSH, Roto SSL i Roto X-Drive Operator

5800f_okna-zdjecia_1_jpg_okno-do-pokoju-dziecka-roto-tilt-first_1_main